Aizdevuma pieteikšana nedodoties uz banku

Aizdevums saņemtsStāvēšana garās rindas, ilgstošas konsultācijas un neskaitāmi jautājumi, ir lietas kas lielu daļu potenciālo aizņēmēju attur no kredīta pieteikuma aizpildīšanas un kādu lielāku dzīves plānu piepildīšanas.

Daudzi ir lietas kursā par iespēju ērti un ātri aizņemties gadījumos, kad nepieciešamas neliels īstermiņa aizdevums, taču vien retais zina, ka visai līdzīgi noformējami arī lielāki aizdevumi, kas varētu kalpot, piemēram, mājokļa iegādei, automašīnas pirkšanai vai pat sava biznesa uzsākšanai.

Vairākas bankas un lielākā daļa nebanku aizdevēju, piedāvā pieteikties aizdevumam te pat internetā un doties uz banku tikai tad, kad aizdevums apstiprināts un jāveic līguma parakstīšana. Šādi tiek ietaupīts laiks un auda, turklāt Jums tiek dota iespēja vairāk kārt pārlasīt piedāvātos aizdevuma nosacījumus un izvērtēt piedāvājuma izdevīgumu.

Aizdevuma pieteikšana nedodoties uz banku notiek sekojoši:

  • Jūs veicat dažādu aizdevēju piedāvājumu salīdzināšanu, lai izvēlētos izdevīgāko un sev piemērotāko piedāvājumu. Visērtāk piedāvājumu salīdzināšanu veikt te pat internetā pieejamo salīdzināšanas rīku jeb aizdevumu piedāvājumu tabulu, kurā apkopta svarīgākā informācija par katru no piedāvājumiem.
  • Klikšķiniet uz izvēlētā piedāvājumu, lai nonāktu aizdevēja mājas lapā, kurā varēsiet daudz plašāk iepazīties ar līguma nosacījumiem un aizdevuma kalkulatorā saņemt informāciju par izvēlētā aizdevuma ikmēneša maksājumu apmēru un piedāvātajām procentu likmēm.
  • Aizpildiet aizdevēja mājas lapā atrodamo kredīta pieteikumu, precīzi norādot visu tajā prasīto informāciju.
  • Gaidiet ziņu no aizdevēja! Aizdevējs Jūs informēs par aizdevuma pastiprināšanu vai noraidīšanu, kā arī tieši Jums pielāgot aizdevuma procentu liki un citiem nosacījumiem. Atkarībā no izvēlētā aizdevēja un kredīta veida, aizdevēji ar klientiem sazinās dažu minūšu līdz 2 darba dienu laikā.

Piesakoties aizdevuma iepazīstieties ar aizdevuma saņemšanas un atmaksas kārtību, tā pat noderīgi ieskatīties kredītu izsniedzēja veidotajā jautājumu un atbilžu sadaļā, kurā viegli saprotamā formā izskaidroti cilvēkus biežāk interesējošie jautājumi gan par kredītu kā tādu, kā arī veicamajām darbībām tā saņemšanai un atmaksai.

Pateicoties iespējai pieteikties aizdevuma no mājām, jūs izvairāties no vairākkārtēja bankas apmeklējuma un varat nokārtot aizdevumu sev izdevīgā laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.